Formularz zamówienia

DANE KONTAKTOWE

Imię: *
Nazwisko: *
Firma:
Adres e-mail: *
Numer telefonu: *
Ulica, nr domu: *
Kod pocztowy: *
Miasto: *
NIP (tylko dla firm):
PESEL: *


INFORMACJE DODATKOWE

Uwagi:

Np. Jeśli są kolory przewodnie sali, podać jakie
(np. biel i zieleń)UWAGA !!!
* pole oznaczone czerwoną gwiazdką są wymagane

SZCZEGÓŁY IMPREZY


Data uroczystości: *
Nazwa Sali: *
Ulica, nr domu: *
Miasto: *
Numer telefonu: *
Typ uroczystości: *
Ilość gości: *
Godzina rozpoczęcia uroczystości na sali: *
Godzina zakończenia uroczystości: *

ATRAKCJE

Fontanna duża CF-1500 SZT.
Fontanna mała CF-750 SZT.
Wedding Ice Bar SZT.
Fontanna alkoholowa
Piramida podświetlana
Palma owocowa
Tort babeczkowy

SMAKI CZEKOLADY


CF-1500:
CF-1500:
CF-750:
CF-750:

SMAKI GRANITY


SMAK 1:
SMAK 2:

OPCJONALNIE


Obsługa podczas uroczystości:
Przygotowanie przekąsek:
Kolor podestu pod dużą fontannę:
Dodatkowa czekolada:
* WYRAŻAM ZGODĘ na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu w celu uzyskania odpowiedzi na złożone zapytanie. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna lecz niezbędna do uzyskania odpowiedzi. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z RODO - Polityka prywatności

OPCJA BEZ PRZEKĄSEK:
Przygotowanie, umycie, pokrojenie oraz podanie przekąsek spoczywa na waszych barkach. Należy kupić przynajmniej 100gr przekąsek na osobę. Wszystkie owoce muszą być umyte, pokrojone na małe kawałki (np. kiwi, brzoskwinie, ananasy należy pokroić w kostki, winogrona oddzielone od gałązki ) gotowe od razu do spożycia oraz podane w miseczkach najpóźniej na godzinę przed rozpoczęciem uroczystości. OPCJA Z PRZEKĄSKAMI:
Przygotujemy dla was prawdziwy słodki bufet pełen świeżych owoców, pięknych półmisków, różnorodnych smaków czekolady oraz wspaniałą atrakcję wizualną jak i smakową dla ciebie i twoich gości. Bufet nie tylko cieszy oczy ale także podniebienia świeżym i doborowym połączeniem smaków wielu owoców. OPCJA BEZ OBSŁUGI:
Bardzo istotną rzeczą przy wyborze tej opcji jest zasięgnięcie informacji czy dana restauracja miała już styczność z fontannami czekoladowymi, czy kelner będzie miał czas zajmować się fontanną i w razie nieprawidłowości będzie wiedział co robić. Podczas obsługi do niezbędnych czynności należy utrzymywanie w czystości fontanny, jej najbliższego otoczenia oraz uzupełnianie przekąsek. Niejednokrotnie zdarza się również, że do misy fontanny wpadają kawałki jedzenia, które trzeba w miarę szybko wyjąć w przeciwnym razie czekolada zamiast płynąć zacznie kapać.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem: Czy warto wypożyczać fontannę czekoladową bez obsługi? OPCJA Z OBSŁUGĄ:
W przypadku tej opcji nie musicie się o nic martwić. Nasza wykwalifikowana obsługa zajmie się fontanną oraz jej najbliższym otoczeniem od początku trwania uroczystości przez 6 do 8 godzin. Pomoże również waszym gościom w przygotowaniu przekąsek, tworzenia szaszłyków oblanych czekoladą, a na końcu wszystko posprząta, pozostawiając wyłącznie miłe wspomnienia. DODATKOWA CZEKOLADA:
Przy tej opcji zostawiamy dodatkową 2,5kg paczkę czekolady na wypadek gdyby się skończyła. Jeśli zajdzie taka konieczność należy po uroczystości za nią dopłacić wg aktualnego cennika. Jeśli nie zostanie zużyta nasza obsługa zabierze ją po uroczystości bez konieczności dopłaty.